Domů » FITBOX

FITBOX

Z ČEHO FITBOX VYCHÁZÍ?

Pohyb do všech stran, práce nohou i rukou, pomalé i rychlé výpady, to vše je obsaženo ve Fitboxu. Původně bojový sport se přenesl i do roviny čistě kondičního a zábavného cvičení, ve kterém uvolníte nashromážděné napjetí a emoce. Jde o aerobní aktivitu s hudebním doprovodem.

JAK FITBOX PROBÍHÁ?

Lekci vede instruktor a ten vás naučí základní údery a kopy do tréninkového totemu z měkkého materiálu. Naučíte se uhýbat, přesně udeřit i různým způsobem kopnout. Vše je bezpečné a pod odborným dohledem s možností kontroly v zrcadle. Cvičí se na hudbu která je svižná a motivační. Po rozcvičce procvičíte základy a vrhnete se do nových pestrých drilů a kombinací. Pro dobrý pocit, hygienu a bezpečí vašich rukou používáme bandáže, které si u nás můžete také zakoupit. Pro cvičení stačí tepláky a tričko nebo jakýkoli vhodný cvičební úbor.

PRO KOHO JE FITBOX VHODNÝ A V ČEM JE PROSPĚŠNÝ?

Cílem Fitboxu je kondice, aerobní aktivita, radost z pohybu, uvolnění napětí a komplexní rozvoj pohybového fondu. Cvičení Fitboxu je vhodné pro všechny zájemce o dynamický trénink, zábavu a rytmus. Jistě není od věci ani to, že nacvičené údery a kopy můžete také učinně využít v sebeobraně. Pokud se chcete o obraně dozvědět ještě více a to včetně taktiky a dalších postupů, máte šanci jít také na specializovanou lekci sebeobrany, která probíhá každý pátek. Pokud vás zajímá jen kondiční cvičení, v Budokanu najdete v rozvrhu lekce Fitboxu, které vás jistě zaujmou.