KURZY SEBEOBRANY LIBEREC

PROČ CVIČIT SEBEOBRANU?

Každý se občas dostane do situace, ve které by mu bylo vhod znát alespoň základy sebeobrany. V Budokanu se učí komplexní bojové umění Zanchin Budo a to v pondělí a ve středu, ale pro laickou sebeobranu je vytvořena samostatná páteční lekce a je skutečně pro každého.

JAK SEBEOBRANU CVIČÍME?

Cvičí se v běžném civilním oblečení, na měkkém i tvrdém povrchu, samostatně , ve dvojicích i ve skupině a požíváme také různé tréninkové pomůcky. Na hodině se procvičují jednoduché techniky formou drilů. Každý má tak šanci osvojit si základní návyky a metody využitelné v civilní sebeobraně. Speciální tréninkové oblečení nepotřebujete.

PRO KOHO JSOU LEKCE SEBEOBRANY URČENY?

Cvičit může opravdu každý a není zde limit ani věku, pohlaví nebo kondice. Cvičíme pro radost a techniky jsou přizpůsobeny laické veřejnosti. Žádná akrobacie, žádné tradiční prvky ani staré tréninkové metody, pro které laický cvičenec není připraven. Metody a techniky vycházejí z čisté praxe, bez příkras a bariér. Lekce vede profesionální lektor s více jak 30 letou praxí v bojových uměních. Nečekejte na situaci, kdy sebobranu budete potřebovat, připravte se na ni.