Rezervujte online

Vyberte si typ vstupu a sjeďte na kalendář dole na stránce

Wellness Japan Onsen Liberec
Wellness Japan Onsen Liberec Budha
Wellness Japan Onsen Liberec bar
Wellness Japan Onsen Liberec jacuzzi
Wellness Japan Onsen Liberec sauna
Wellness Japan Onsen Liberec dvě sochy
Wellness Japan Onsen Liberec relax zóna
Wellness Japan Onsen Liberec socha Buddhy na zahradě
Wellness Japan Onsen Liberec sprchy
Wellness Japan Onsen Liberec terasa
Wellness Japan Onsen Liberec vstup do sauny

První japonské wellness v ČR je Onsen Wellness Liberec

U nás potřebujete jen vlastní osušku 🙂

Pro milovníky japonských zahrad, lázní, čajových altánů, klidné relaxační atmosféry a stylového designu představujeme jako jediní v České republice wellness v japonském stylu. Přivítáme vás v japonské zahradě, do domu vstoupíte po kamenném chodníku a hned v úvodu vás potěší jezírko s vodopádem  a japonské bonsaje.

V klidu a absolutním soukromí přízemního prostoru najdete vyhřívaný bazének, dřevěnou saunu, čajové potěšení i relaxační zónu s lehátky a posezením u krbu. Bar s lucernami, bambusem a výzdobou z rákosí doplňují stylová křesla, lampy a akvárium.  Kvalitní sociální zázemí, šatny a soukromý parking nemohou chybět.

Svoje místo si rezervuje již dnes. Pro zájemce ze zahraničí nabízíme platbu kartou přes terminál a anglicky mluvící personál. Dvakrát týdně je otevřeno pro širší veřejnost. Jinak nabízíme individuální, na klíč stavěné pobyty a programy pro uzavřené skupiny lidí.

Je zde i možnost kvalitního cateringu pro různé akce, oslavy a setkání.  V 1. patře najdete Sport centrum s recepcí a širokou nabídkou cvičení pro všechny kategorie lidí včetně kondičních cvičení, bojových umění,  relaxace a technik osobního rozvoje.

Dům se nachází v centru Liberce pod autobusovým nádražím a je blízko terminálu MHD i vlakového nádraží. V případě zájmu nebo dotazů volejte na +420 776022570. Nebojte se přijít s nějakým zajímavým nápadem a my se pokusíme společně s vámi najít zajímavé řešení pro vaši akci ať už to bude team building, večírek, komorní koncert nebo přednáška či promítání0.

Cena exkluzivního vstupu pro 1-10 osob privátně je za 150 min 2.000,-Kc ve dnech pondělí až čtvrtek

Cena exkluzivního vstupu pro 1-10 osob privátně je za 150 min 3.000,-Kc ve dnech pátek, sobota, neděle.

Ubytování Po až Ne 500,- Kč / osoba

Doporučujeme vždy rezervovat

majitel

Martin Procházka

Relient s.r.o.

info@budokan-centrum.cz

martin@budokan-centrum.cz